Kontakt

                    Chocieszów 30

             57- 320 Polanica Zdrój

 

                  tel.: 74 868 25 49 

                 kom.: 605 765 545

           e-mail.: muziewicz@op.pl

 • Dodaj link:
 • facebook.com

Inne prace artystyczne

 • A1n[1].jpg

  Fotografia


  Rola obrazu w tym także fotografii odgrywa ważną rolę w budowaniu świadomości człowieka.

   

   

  Zapis obrazu rzeczywistości tworzy wyobrażenie nowych form, które zostają zrealizowane, a po ich kolejnym zobrazowaniu powstają następne wyobrażenia. Ten ciąg zdarzeń czasem przyśpiesza, kiedy trafia na niepokorne umysły ludzi poszukujących czystych i prostych wartości. System społeczny określa człowiekowi pole działania w świecie rzeczywistym i umożliwia rozwój cech przydatnych do funkcjonowania w swoim kręgu kulturowym. Natłok informacji tworzy chaos, który nie pozwala na dokonanie racjonalnych wyborów, a ich niska jakość powoduje zubożenie wartości zasadniczych. Żyjemy w czasach wymagających szczególnej higieny doznań estetycznych.


  Podziwiając świat przyrody i szanując osiągnięcia cywilizacji buduję swój świat wewnętrzny ilustrując go obrazami opisującymi stany emocjonalne i doznania stanowiące esencję mojego istnienia.

 • Projekt witraża ze znakami zodiaku - rysunek ołówkiem

  Rysunek

  Badacze ludów prehistorycznych analizując przykłady rysunków sprzed wielu tysięcy lat zgodnie przyznają, że potrzeba rysowania towarzyszyła człowiekowi od zawsze.

  Możemy zatem stwierdzić, że rysunek był pierwszą sztuką wizualną, jaką człowiek opanował i rozwinął. Wydaje się, że od samego początku rysunek stanowił rolę projektową. Pozwalał na poszukiwanie formy, która w dalszych etapach była poddawana procesom malarskim polegającym na wypełnianiu kolorami lub cieniowaniu, jako forma wykończenia dzieła. Na przestrzeni tysięcy lat rysunek ewoluował wraz z ludami, które za jego pomocą próbowały oddać kwestie religijne, społeczne lub oswoić niezrozumiałe zagadnienia otaczającego świata.

 • _K202932a.jpg

  Malarstwo

 • Wystawy

 • Teksty

 • Publikacje

Facebook